polski čeština

Wyszukiwarka stacji
Alfabetyczny spis
stacji i przystanków
Tunele kolejowe



Województwo łódzkie
Stolica województwa: Łódź • Obywateli: 2.488.417 • Powierzchnia: 18.219 km2Web: www.lodzkie.pl

Alfabetyczny spis stacji i przystanków

===== Punkty na linii normalnotorowej =====
Antoniów (po)
Arkadia (podg)
Azory (po)
Baby (st)
Bednary (st)
Bedoń (po)
Bełchatów (po+ład)
Bełchatów Miasto (po)
Bełchów (st)
Biała (po+ład)
Biała Pajęczańska (st)
Biała Rawska (podt)
Biały Ług (st)
Błaszki (st)
Bobrowniki (po)
Bobry (po)
Bogdanów (po)
Bogwidzowy (pe)
Borszewice (po)
Bratków (st)
Bratoszewice (po)
Bratoszewice /poprzednia lokal... (po)
Brzeźnica n/Wartą (st)
Brzustów (po+mij)
Bukowiec (pe)
Cekanów (pe)
Chechło (po)
Chociszew (st)
Chociw Łaski (st)
Chorzepin (pe)
Chorzew Siemkowice (st)
Chropy (pe)
Chrusty (pe)
Chrusty Nowe (po)
Ciebłowice (po)
Czastary (st)
Czechy (pe)
Dąbrowice Skierniewickie (po)
Dęba Opoczyńska (st)
Dębina (pe)
Dionizów (podg)
Dobroń (po)
Dobryszyce k/Radomska (po)
Domaniewice (st)
Domaniewice Centrum (po)
Drzewica (st)
Dubidze (po)
Działoszyn (st)
Dzietrzniki (po)
Fabryka Płyt Wiórowych Wierusz... drzew. (bsz)
Florek (stt)
Franki (pe)
Gajewniki (podg)
Gałkówek (st)
Gawrony (po)
Glinnik (po+mij)
Glinnik Wieś (po)
Głowno (st)
Gomunice (st)
Gorzędów (pe)
Gorzędów (po)
Gorzkowice (st)
Górki (pe)
Grabiszew (pe)
Grotniki (po)
Grudze (po)
Henryków (pe)
Huta (po)
Idzikowice (stt)
Jackowice (st)
Jarosty (po)
Jasionka (st)
Jasionna Łowicka (po)
Jaworzno (mij)
Jeleń (st)
Justynów (po)
Kamień Łowicki (po)
Kamieńsk (po)
Kamion (pe)
Karolinów (pe)
Karsznice Lokomotywownia (ps)
Kaszewy (pe)
Kębliny (st)
Kępki (po)
Kęszyce (po)
Kiełczygłów (pe)
Kłudna (st)
Kobyła (pe)
Kolumna (po+pe)
Koluszki (st)
Koluszki R145 (podg)
Koluszki R155/R154 (podg)
Konewka drzew. (bsz)
Kosów (pe)
Kozuby (st)
Kraski (st)
Krosnowa (po)
Krzewie (st)
Kustrzyce (po)
Kutno (st)
Kutno Azory Lokomotywownia (kt)
Kwasków (pe)
Leszno (mij)
Lipce Reymontowskie (po)
Lublinek (st)
Luciążanka (po)
Łask (st)
Łaskowice (pe)
Łaznów (po)
Łęczyca (st)
Łowicz Główny (st)
Łowicz Główny ŁG1 (podg)
Łowicz Przedmieście (st)
Łódź Andrzejów (po+pb)
Łódź Andrzejów Szosa (po)
Łódź Arturówek (po)
Łódź Chojny (st)
Łódź Dąbrowa (pb)
Łódź Dąbrowa (po)
Łódź Dąbrowa Przemysłowa (stt)
Łódź Fabryczna (st)
Łódź Fabryczna /poprzednia lok... (st)
Łódź Kaliska (st)
Łódź Kaliska Towarowa (podg)
Łódź Marysin (po)
Łódź Niciarniana (po)
Łódź Niciarniana /poprzednia l... (po)
Łódź Olechów (stt)
Łódź Olechów Wiadukt (po)
Łódź Olechów Wschód (po)
Łódź Olechów Zachód (po)
Łódź Pabianicka (po)
Łódź Radogoszcz (st)
Łódź Radogoszcz Zachód (po)
Łódź Stoki (po)
Łódź Uniwersytet (mij)
Łódź Widzew (st)
Łódź Widzew Janów (ps)
Łódź Żabieniec (st)
Łubno (ład)
Maków (po)
Małoszyce (pe)
Marchewki (pe)
Męcka Wola (po)
Męka (odst)
Miedniewice (podg)
Miejsce Historyczne 17 (mh)
Miejsce Historyczne 3/1 (mh)
Mikołajów (po)
Mikołajów (stt)
Milejów (po)
Mokra (po)
Moszczenica (po)
Mysłaków (po)
Niedźwiada Łowicka (po)
Nowe Kutnowskie (po)
Opoczno (st)
Opoczno Południe (st)
Ostrowy (st)
Otok (st)
Ozorków (st)
Ozorków Nowe Miasto (po)
Ozorków Stacja (st)
Pabianice (st)
Pątnów Wieluński (st)
Petrykozy (po)
Pieczyska (po)
Pieńki (pe)
Pieńki Dubidzkie (po)
Pilica (podt) Zdjęcia
Pilichowice (podt)
Piotrków Trybunalski (st)
Placencja (podg)
Płyćwia (st)
Poddębice (st)
Polesie Widzewskie (ład)
Przyłęk Duży (po)
Pudłówek (pe)
Raciborów Kutnowski (po)
Radomsko (st)
Radzice (po)
Radzice (stt)
Radzice Rd1 (podg)
Regny (po)
Retkinia (podg)
Rogowiec (st)
Rogów (st)
Rokiciny (st)
Rozprza (st)
Rusiec Łódzki (st)
Ryszardów (pe)
Sadowiec (pe)
Sędzice (st)
Siedlce Łaskie (po)
Siedlów (pe)
Sieradz (st)
Sieradz Męka zboż. (bsz)
Sieradz Męka (po)
Sieradz Warta (po)
Sierakowice Skierniewickie (po)
Sierakowice Stare (odst)
Sierpów (po)
Sitowa (mij)
Sitowa (po)
Skalmierz (po)
Skierniewice (st)
Skierniewice Park (podg)
Skierniewice Rawka (po)
Skierniewka (podg)
Sklęczki (po)
Skłóty (pe)
Skrzynki (st)
Słomianka (po)
Słotwiny (st)
Słudźwia (pe)
Smardzew (po)
Solec (pe)
Spała (po+ład)
Stara Wieś (stth)
Staw (pe)
Stawek (po)
Stryków (st)
Stryków Dojazdowy (st)
Stryków Przeładownia (st)
Strzelce Kujawskie (st) Zdjęcia
Swędów (po)
Swoboda (st)
Szadek (st)
Szadkowice (po)
Tedex-Oil paliw. (bsz)
Tomaszów Mazowiecki (st)
Tomaszów Mazowiecki Białobrzeg... (po)
Trębaczew (pe)
Ważne Młyny (po)
Wągry (po)
WBK 161 Regny wojsk. (bsz)
WBK 169 Nowy Glinnik wojsk. (bsz)
WGW Janów kolej. (bsz)
Wieluń (po)
Wieluń Dąbrowa (st)
Wieruszów (st)
Wieruszów Miasto (po)
Wilkoszewice (po)
Wistka (po)
Witonia (st)
Wola Krzysztoporska (po+ład)
Wolbórka (po)
Woleń (pe)
Wróblew (pe)
Wychny (ład)
Wykno (po)
Wymysłówek (pe)
Zakłady Chemiczne Łódź chem. (bsz)
Zaosie (po)
Zduńska Wola (st)
Zduńska Wola Karsznice (st)
Zduńska Wola Południowa (po)
Zgierz (st)
Zgierz Jaracza (po)
Zgierz Kontrewers (po+mij)
Zgierz Północ (po)
Zieleń (podg)
Złotniki Kutnowskie (po)
Zosinów (po)
Zuski (pe)
Żakowice (po)
Żakowice Południowe (po+podg)
Żychlin (st)


===== Punkty na linii wąskotorowej =====
Annosław (po)
Biała Rawska (sth)
Białynin (po)
Bielice (ład)
Bocznica Ostrowy roln. (bsz)
Boguszyce (po)
Borki Łęczyckie (po+ład)
Bugaj (posł)
Bugaj Piotrkowski (po+ład)
Chotów (po)
Chrząstówek (po)
Cukrownia Ostrowy cukr. (bsz)
Daszyna (po)
Dąbrowice Kujawskie (sth)
Fawory mag. (bsz)
Franki (ład)
Franki Odgałęzienie (rozj)
Garbalin (po)
Głaznów (ład)
Głaznów Odgałęzienie (rozj)
Głogowa (ład)
Głuchów Skierniewicki (po+mij+ład)
Jabłonna Łęczycka (po+ład)
Jarochów (po)
Jeżów (po+mij)
Klasztor (po)
Komorniki (po+ład)
Koryta (po+ład)
Krośniewice (po+ład)
Krośniewice Błonie (po)
Krośniewice Polna (po)
Krzewie Wąskotorowe (po+ład)
Liliopol (po)
Łęczyca Targ (po)
Łęczyca Wąskotorowa (sth)
Milejówka (po)
Miłonice (po+ład)
Mokrsko (sth)
Mokrsko Szosa (po)
Most Krzewie (rozj)
Ogrodzona (po)
Opiesin (ład)
Ostrowy Cukrownia (po+ład)
Ostrowy Osada (po)
Ostrowy Wąskotorowe (po+mij)
Ostrówki (po)
Ozorków Centralny (st)
Ozorków Miasto (po)
Ozorków Wąskotorowy (st)
Ożarów Wieś (po)
Pągów Wąskotorowy (po)
Perna (po)
Piotrków Trubunalski Wąskotoro... (po+ład)
Podskarbice Szlacheckie (po)
Polanka (po)
Pomarzany (po)
Przygłów (sth)
Rawa Mazowiecka (po+ład)
Rawa Mazowiecka Odgałęzienie (rozj)
Regnów (po+mij)
Rogów Elewator (posł)
Rogów Osobowy Wąskotorowy (po+mij)
Rogów Towarowy Wąskotorowy (stt)
Sierpów Osłonny (posł)
Sierpów Wąskotorowy (po+ład)
Słupsko (po)
Starostwo (po)
Sulejów (sth)
Sulejów Pilica (po+mij+ład)
Tartak (po+mij)
Tatar roln. (bsz)
Topola (po)
Turów Wieluński (po+ład)
Uszczyn (po)
Walew (po+ład)
Wieluń Dąbrowa Wąskotorowy (po+ład)
Wieluń Wąskotorowy (st)
Wołodrza (po)
Wróblew Łęczycki (po+ład)
Zamkowa Wola (po)
Zamkowa Wola spoż. (bsz)
Zawady Rawskie (po)
Zdżary (po+ład)
Złota (po)
Zdjęcia Dokumentacja fotograficzna dla 2 z 352 punktów

Atlas Kolejowy Polski, Czech i Słowacji • ISSN 2391-4793 • www.atlaskolejowy.net • Copyright © 2005-2018 H.Waguła & S.Fedorowicz • On-Line: (9667592 / 7071 / 1344 / 1907 / 5069.53)