język polski jazyk český
Wyszukiwarka
Alfabetyczny spis
stacji i przystanków
Tunele kolejowe
LinieŁącznice i tory łączące
Linie
Linia 9
Warszawa Wschodnia - Gdańsk Główny
Linia 9a
Gdańsk Południowy - Gdańsk Kłodno
Linia 131
Chorzów Batory - Tczew
Linia 201
Nowa Wieś Wielka - Gdynia Port Centralny
Linia 201a
Kościerzyna - Gołubie Kaszubskie
Linia 201c
Gdynia Główna - Miejsce Historyczne 235
Linia 202
Gdańsk Główny - Stargard Szczeciński
Linia 202a
Słupsk - Dargoleza
Linia 202b
Kępno Słupskie - Ustka
Linia 202c
Komnino - Smołdzino
Linia 202d
Słupsk - Budowo
Linia 202e
Sławno - Ustka
Linia 203
Tczew - Kostrzyn
Linia 203a
Wierzchowo Człuchowskie - Brzeźno Człuchowskie
Linia 204
Malbork - Braniewo
Linia 204a
Raczki Elbląskie - Miłomłyn
Linia 207
Toruń Wschodni - Malbork
Linia 207b
Kwidzyn - Kisielice
Linia 207c
Miejsce Historyczne 207/4 - Miejsce Historyczne 207/8
Linia 207d
Miejsce Historyczne 207/9 - Kwidzyn
Linia 207e
Miejsce Historyczne 207/11 - Ryjewo
Linia 207f
Miejsce Historyczne 207/14 - Miejsce Historyczne 207/17
Linia 208
Działdowo - Chojnice
Linia 210
Chojnice - Runowo Pomorskie
Linia 211
Chojnice - Kościerzyna
Linia 212
Lipusz - Korzybie
Linia 212a
Miejsce Historyczne 212/5 - Miejsce Historyczne Bytów
Linia 212b
Bytów - Cewice
Linia 212c
Bytów - Miastko
Linia 213
Reda - Hel
Linia 214
Somonino - Kartuzy
Linia 215
Laskowice Pomorskie - Bąk
Linia 218
Myślice - Szlachta
Linia 222
Małdyty - Malbork
Linia 226
Pruszcz Gdański - Gdańsk Port Północny
Linia 226a
Gdańsk Olszynka Odgałęzienie - Gdańsk Grobla
Linia 227
Gdańsk Główny - Gdańsk Zaspa Towarowa
Linia 228
Rumia - Gdynia Port Oksywie
Linia 229
Pruszcz Gdański - Łeba
Linia 229a
Wrzeście - Bargędzino
Linia 230
Wejherowo - Garczegorze
Linia 230a
Rybno Kaszubskie - Elektrownia Jądrowa Żarnowiec
Linia 230b
Miejsce Historyczne 230 - Miejsce Historyczne Prusewo
Linia 232
Jabłonowo Pomorskie - Prabuty
Linia 233
Pszczółki - Kościerzyna
Linia 234
Gdańsk Wrzeszcz - Stara Piła
Linia 235
Gdańsk Kokoszki - Gdańsk Osowa
Linia 236
Swarzewo - Krokowa
Linia 237
Lębork - Cewice
Linia 243
Skórcz - Skarszewy
Linia 244
Morzeszczyn - Gniew
Linia 248
Gdańsk Wrzeszcz - Gdańsk Osowa
Linia 249
Gdańsk Główny - Gdańsk Nowy Port
Linia 249A
Gardeja - Łasin
Linia 250
Gdańsk Śródmieście - Rumia
Linia 253
Gdańsk Rębiechowo - Gdańsk Osowa R1
Linia 256
Szymankowo - Nowy Dwór Gdański
Linia 260
Zajączkowo Tczewskie - Pruszcz Gdański
Linia 265
Zajączkowo Tczewskie - Pszczółki
Linia 281
Oleśnica - Chojnice
Linia 404a
Grzmiąca - Korzybie
Linia 405
Piła Główna - Ustka
Linia 413
Człuchów - Słosinko
Linia 418
Korzybie - Darłowo
Linia 846
Wisła Most - Gdańsk Grobla
Linia 5001 (wąsk)
Gdańsk Wąskotorowy - Sztutowo Port
Linia 5001a (wąsk)
Sztutowo - Krynica Morska
Linia 5002 (wąsk)
Przejazdowo - Giemlice
Linia 5003 (wąsk)
Koszwały - Giemlice
Linia 5004 (wąsk)
Stegna Gdańska - Nowy Dwór Gdański Wąskotorowy
Linia 5005 (wąsk)
Lisewo Wąskotorowe - Malbork Kałdowo Wąskotorowe
Linia 5005a (wąsk)
Bystrze Odgałęzienie I - Gnojewo
Linia 5005b (wąsk)
Mątowy Wielkie Odgałęzienie III - Miejsce Historyczne Mątowy Wielkie
Linia 5005c (wąsk)
Pogorzała Odgałęzienie I - Kłosowo Wąskotorowe
Linia 5005d (wąsk)
Pogorzała Odgałęzienie II - Pogorzała Wieś Ładownia
Linia 5005e (wąsk)
Miłoradz - Miejsce Historyczne Miłoradz
Linia 5005f (wąsk)
Bystrze Odgałęzienie II - Kończewice Ładownia
Linia 5005g (wąsk)
Mątowy Wielkie Odgałęzienie I - Mątowy Wielkie Odgałęzienie II
Linia 5005h (wąsk)
Miłoradz Odgałęzienie - Stara Kościelnica Szosa
Linia 5005i (wąsk)
Stara Kościelnica - Stara Kościelnica Pole
Linia 5006 (wąsk)
Lisewo Wąskotorowe - Nowy Dwór Gdański Wąskotorowy
Linia 5006a (wąsk)
Lichnówki Odgałęzienie - Lichnówki Pole
Linia 5006b (wąsk)
Lichnowy Odgałęzienie - Boręty
Linia 5007 (wąsk)
Lichnowy - Lipinka Gdańska
Linia 5007a (wąsk)
Tropiszewo Odgałęzienie - Tropiszewo
Linia 5007b (wąsk)
Trępnowy Odgałęzienie - Parszewo
Linia 5007c (wąsk)
Nowy Staw Odgałęzienie I - Nowy Staw Wąskotorowy
Linia 5007g (wąsk)
Świerki Odgałęzienie - Świerki Pole
Linia 5007h (wąsk)
Trampowo Odgałęzienie - Brzózki
Linia 5007i (wąsk)
Parchowo Odgałęzienie - Parchowo
Linia 5008 (wąsk)
Jeziernik - Żuławki Północne
Linia 5009 (wąsk)
Malbork Kałdowo Wąskotorowe - Jasna
Linia 5009b (wąsk)
Fiszewo Odgałęzienie - Szaleniec
Linia 5010 (wąsk)
Malbork Kałdowo Wąskotorowe - Nowy Dwór Gdański Wąskotorowy
Linia 5010a (wąsk)
Lasowice Wielkie Gdańskie - Szawałd Wieś
Linia 5010b (wąsk)
Pielica Odgałęzienie - Pielica Pole
Linia 5010c (wąsk)
Szawałd Odgałęzienie - Szawałd Pole
Linia 5011 (wąsk)
Mareza - Gurcz
Linia 5011a (wąsk)
Pastwa Południowa - Wielkie Walichnowy
Linia 5011b (wąsk)
Kramrowo - Miejsce Historyczne 5011
Linia 5011c (wąsk)
Wielkie Gronowo - Szprudowo
Linia 5012 (wąsk)
Mareza - Kwidzyn Wąskotorowy
Linia 5013 (wąsk)
Mareza - Rusinowo Wąskotorowe
Linia 8022 (wąsk)
Słupsk Wąskotorowy - Smołdzino
Linia 8023
Żelkowo - Cecenowo



Województwo pomorskie
Stolica województwa: Gdańsk • Obywateli: 2.311.469 • Powierzchnia: 18.310 km2Web: www.woj-pomorskie.pl

Alfabetyczny spis stacji i przystanków

===== Punkty na linii normalnotorowej =====
Angowice (pe)
Babi Dół (po)
Barcino (po)
Bargędzino (ład)
Barnowo (po+ład)
Bączek (sth)
Bąk (st)
Będziechowo (sth)
Będźmirowice (po)
Białki (po)
Bielkowo (po+ład)
Bielsko Pomorskie (sth)
Biesowice (po)
Bińcze (st)
Biskupnica (po)
Bobowo Pomorskie (st)
Bocznica Kral skład. (bsz)
Bolesławowo (sth)
Borkowo (po)
Borzytuchom (po+ład)
Bożepole Wielkie (st)
Bór (po)
Brachlewo (po)
Brętowo (po+ład)
Brętowo (podt)
Brody Pomorskie (po)
Brodzkie Młyny (po)
Bronowo (po)
Brusy (st)
Brzeźno Człuchowskie (po)
Budowo (st)
Bukowo Człuchowskie (po)
Bytonia (po)
Bytów (po+ład)
Cegielnia Lębork ceg. (bsz)
Cegielnia Niezabyszewo ceg. (bsz)
Cegielnia Święcino ceg. (bsz)
Cementownia Wejherowo cement. (bsz)
Cewice (ład)
Chałupy (po)
Charnowo Słupskie (po)
Choczewko (po+ład)
Choczewo (po+ład)
Choćmirówko (po+ład)
Chojnice (st)
Ciecholub (po+ład)
Cieplewo (po)
Cieszymowo Wielkie (sth)
Cis (pe)
Czarlin (po)
Czarna Dąbrówka (st)
Czarna Woda (st)
Czarne (st)
Czersk (st)
Człuchów (st)
Czosnowo (po)
Czysta (po+ład)
Damnica (st)
Dargoleza (st)
Darsów (pe)
Dąbrówka Bytowska (po)
Dąbrówka Malborska (po+podt)
Dębina Południe (ład)
Dębnica Kaszubska (st)
Dobieszewo (sth)
Dominek (po+ład)
Domisław (po)
Dretynek (st)
Duninowo (sth)
Dziemiany Kaszubskie (po)
Dzierzgoń (st)
Dzierzgoń Most (po)
Dzierżążno (po+ład)
Dziwno (po)
Elektrownia Jądrowa Żarnowiec (st)
Elektrownia Wodna Żarnowiec (po)
Elektrownia Wodna Żarnowiec 1 elektr. (bsz)
Elektrownia Wodna Żarnowiec 2 elektr. (bsz)
Elektrownia Żarnowiec elektr. (bsz)
Folwark (sth)
Gałęzinowo (po)
Garcz (po+ład)
Garczegorze (po+ład)
Garczyn (po)
Gardeja (st)
Gardeja Północna (st)
Gardna Wielka (po+ład)
Gdakowo (po)
Gdańsk Biskupia Górka (po)
Gdańsk Brętowo (po)
Gdańsk Brzeźno (po)
Gdańsk Firoga (pb)
Gdańsk Główny (st) Zdjęcia
Gdańsk Grobla (ład)
Gdańsk Jasień (po)
Gdańsk Kanał Kaszubski (stt)
Gdańsk Kiełpinek (po)
Gdańsk Kłodno (st)
Gdańsk Kokoszki (po+ład)
Gdańsk Kolonia (po)
Gdańsk Lipce (po)
Gdańsk Lipce (pe)
Gdańsk Matarnia (po)
Gdańsk Niedźwiednik (po)
Gdańsk Nowe Szkoty (po)
Gdańsk Nowy Port (sth)
Gdańsk Oliwa (po)
Gdańsk Olszynka (stt)
Gdańsk Olszynka Odgałęzienie (rozj)
Gdańsk Orunia (po)
Gdańsk Orunia Towarowa (ład)
Gdańsk Osowa (st)
Gdańsk Osowa R1 (podg)
Gdańsk Politechnika (po)
Gdańsk Południowy (stt)
Gdańsk Port Lotniczy (po)
Gdańsk Port Północny (stt)
Gdańsk Północny (stt)
Gdańsk Przymorze Uniwersytet (po)
Gdańsk Rębiechowo (st)
Gdańsk Stadion EXPO (po)
Gdańsk Stocznia (po)
Gdańsk Strzyża (po)
Gdańsk Śródmieście (po+podt)
Gdańsk Święty Wojciech (po)
Gdańsk Święty Wojciech (podt)
Gdańsk Wiślany (stt)
Gdańsk Wrzeszcz (st)
Gdańsk Zaspa (po)
Gdańsk Zaspa Towarowa (st)
Gdańsk Żabianka AWFiS (po)
Gdynia Chylonia (st)
Gdynia Cisowa (po)
Gdynia Główna (st)
Gdynia Grabówek (po)
Gdynia Leszczynki (po)
Gdynia Obłuże (po)
Gdynia Obłuże Leśne (po)
Gdynia Orłowo (st)
Gdynia Pogórze (po)
Gdynia Port (stt)
Gdynia Port Oksywie (stt)
Gdynia Redłowo (po)
Gdynia Rzeźnia (po)
Gdynia Stocznia (po)
Gdynia Wielki Kack (st)
Gdynia Wzgórze Świętego Maksym... (po)
Glincz (podg)
Głodowo Kościerskie (st)
Główczyce (po+ład)
Głuszyno Pomorskie (po)
Gniew (po+ład)
Gniewino (po)
Godętowo (st)
Golęcino Zaleskie (sth)
Gołębiewko (st)
Gołubie Kaszubskie (st)
Gonty (po)
Goszyn (po)
Gościcino Wejherowskie (po+mij+ład)
Gościęcino (po)
Gościszewo (po)
Góra Pomorska (po)
Górki (podg)
Gronajny (po)
Grzępa (po)
Gumieniec (po)
Gutowiec (po+podt)
Hel (st)
Jabłowo (po+ład)
Jakubowo (sth)
Jamrzyno (st)
Janisławiec (po+ład)
Jasień Pomorski (sth)
Jastarnia (st)
Jastarnia Wczasy (po)
Jerzkowice (sth)
Jezierzyce Słupskie (st)
Jurata (po)
Juszkowo (po)
Kack Mały (po)
Kack Mały (pe)
Kack Wielki (st)
Kaliska (st)
Kalisz Kaszubski (po)
Kamienica Królewska (po+ład)
Kamienna Karczma (po)
Kamienna Karczma (mij)
Kamionka (pe)
Karlikowo (po+ład)
Karsin (po+ład)
Karsznice (pe)
Kartuzy (st)
Karzcino (po+ład)
Karzcino Cegielnia (ład)
Katkówko (pe)
Kawcze (po+ład)
Kępice (po+ład)
Kępka (po)
Kępno Słupskie (st)
Kętrzyno (po+ład)
Kiełpin (po)
Kiełpinek (st)
Kiełpinek (podt)
Kiełpino Kartuskie (po)
Klementowice (pe)
Klęcino (st)
Klukowo (po)
Kłanino (po+ład)
Kobylnica Słupska (po)
Koczała (sth)
Kolbudy (po+ład)
Kołczygłówki (po+ład)
Komnino (st)
Komoszewo (ład)
Kopytkowo (po)
Korzybie (po+mij)
Kostkowo (po+ład)
Kostroga (po+ład)
Kościerzyna (st)
Kramarzyny (sth)
Krąg (sth)
Krępa Słupska (po+ład)
Krojanty (po)
Krojanty (mij)
Krokowa (st)
Królewo Malborskie (po)
Królewszczyzna Gdańska (pe)
Kruszka (pe)
Krzeszna (po)
Krzykosy (st)
Krzymów (pe)
Kulice Tczewskie (po)
Kurowo (po)
Kuźnica (Hel) (st)
Kwidzyn (st)
Leszno Kartuskie (po)
Leśnice (po)
Leźno (po+ład)
Lębork (st)
Lębork Dretowo (po)
Lębork Nowy Świat (po)
Lędziechowo (po+ład)
Lękwica (po+ład)
Licze (po)
Linia Zakrzewo (po+ład)
Liniewko Kaszubskie (po)
Liniewo Pomorskie (st)
Lipuska Huta (po)
Lipusz (st)
Lipusz R31 (rozj)
Lipusz R32 (rozj)
Lisewo (po)
Lisewo Kaszubskie (po)
Lubichowo (po)
Lubiszewo (pe)
Lubkowo (sth)
Lublewo (po)
Lubnia (po)
Lubuniec (po+ład)
Lubuń (sth)
Luzino (st)
Łapino (po)
Łąg (po)
Łąg Nowy (mij)
Łąg Południowy (po)
Łeba (po+ład)
Łebcz (po+ład)
Łękinia (po)
Łubiana (po+ład)
Ługi (ład)
Machowinko (po+ład)
Majewo (po)
Malbork (st)
Malbork Kałdowo (po)
Malinowo (podg)
Mała Karczma (po+ład)
Marynowy (po)
Maszewo Lęborskie (po)
Męcikał (po)
Miastko (st)
Miechucino (po+ład)
Miejsce Historyczne 202a/10 (mh)
Miejsce Historyczne 202a/11 (mh)
Miejsce Historyczne 202a/12 (mh)
Miejsce Historyczne 202a/13 (mh)
Miejsce Historyczne 202a/14 (mh)
Miejsce Historyczne 202a/15 (mh)
Miejsce Historyczne 202a/2 (mh)
Miejsce Historyczne 202a/3 (mh)
Miejsce Historyczne 202a/4 (mh)
Miejsce Historyczne 202a/5 (mh)
Miejsce Historyczne 202a/6 (mh)
Miejsce Historyczne 202a/7 (mh)
Miejsce Historyczne 202a/8 (mh)
Miejsce Historyczne 202a/9 (mh)
Miejsce Historyczne 207/10 (mh)
Miejsce Historyczne 207/11 (mh)
Miejsce Historyczne 207/12 (mh)
Miejsce Historyczne 207/13 (mh)
Miejsce Historyczne 207/14 (mh)
Miejsce Historyczne 207/15 (mh)
Miejsce Historyczne 207/16 (mh)
Miejsce Historyczne 207/17 (mh)
Miejsce Historyczne 207/4 (mh)
Miejsce Historyczne 207/5 (mh)
Miejsce Historyczne 207/6 (mh)
Miejsce Historyczne 207/7 (mh)
Miejsce Historyczne 207/8 (mh)
Miejsce Historyczne 207/9 (mh)
Miejsce Historyczne 212/1 (mh)
Miejsce Historyczne 212/2 (mh)
Miejsce Historyczne 212/3 (mh)
Miejsce Historyczne 212/4 (mh)
Miejsce Historyczne 212/5 (mh)
Miejsce Historyczne 212c (mh)
Miejsce Historyczne 215 drzew. (mh)
Miejsce Historyczne 218 (mh)
Miejsce Historyczne 230 (mh)
Miejsce Historyczne Brachlewo (po)
Miejsce Historyczne Bytów (st)
Miejsce Historyczne Bytów Odga... (rozj)
Miejsce Historyczne Dominek Po... (mh)
Miejsce Historyczne Główczyce (po+ład)
Miejsce Historyczne Prusewo (st)
Miejsce Historyczne Rybno Kasz... (po+ład)
Miejsce Historyczne Siecie Pół... (mh)
Mikołajki Pomorskie (st)
Miłobądz (po)
Mirotki (po)
Mleczewo (st)
Mojusz (po)
Mokrzyca (po)
Monasterzysko Wielkie (st)
Morany (po)
Morzeszczyn (st)
Moszczenica Pomorska (po)
Motarzyno (sth)
Motława Most (rozj)
Mrzezino (st)
Myślice (st)
Myśligoszcz (pe)
Nawcz (po)
Nicponie (po+ład)
Niemczewo (po+ład)
Niepoczołowice (po)
Niestępowo (po)
Niezabyszewo (st)
Nieznachowo (ład)
Nowa Brda (st)
Nowa Wieś (mij)
Nowa Wieś Człuchowska (sth)
Nowa Wieś Lęborska (po)
Nowa Wieś Pomorska (sth)
Nowy Barkoczyn (st)
Nowy Dwór Gdański (po+ład)
Nowy Dwór Kwidzyński (ład)
Nowy Staw (po+ład)
Objazda (po+ład)
Objazda Dwór (po+ład)
Obliwice (po)
Obrzynowo (sth)
Ocypel (po)
Ogorzeliny (po+ład)
Olpuch (po)
Olpuch Wdzydze (po+ład)
Opalenie Tczewskie (po+ład)
Orle (po)
Osieczna (po)
Osieki Lęborskie (po)
Osieki Słupskie (po+ład)
Oskowo (po+ład)
Osława Dąbrowa (po)
Osława Dąbrowa (ład)
Osowa (st)
Osowo Lęborskie (sth)
Ostrowicko (pe)
Ostrówek Pomorski (pe)
Pączewo (st)
PBGKiM Dzierzgoń bet. (bsz)
Pelplin (st)
Pępowo Kartuskie (po)
Piaszczyna (st)
Piesienice (po)
Pinczyn (po)
Poddąbie (po)
Podgórki (po+ład)
Podleś (po)
Pogorzelice (st)
Polnica (po)
Pomysk Mały (sth)
Potęgowo (st)
Powałki (po)
Pólko Pomorskie (sth)
PPB Czarne bud. (bsz)
Prabuty (st)
Prakwice (po)
Prakwice (mij)
Pręgowo Gdańskie (po)
Prokowo (po+ład)
Prusewo (po)
Pruszcz Gdański (st)
Przebędowo Lęborskie (po+ład)
Przebędowo Słupskie (po+ład)
Przechlewo (po+ład)
Przewłoka (po+ład)
Przytocko (po)
Pszczółki (st)
Puck (st)
Racławki (po)
Racławki Odgałęzienie (rozj)
Radoszewo (po+ład)
Raduń (po)
Rakowiec Pomorski (po+ład)
Reblino (po+mij)
Reda (st)
Reda Pieleszewo (po)
Reda Rekowo (po)
Redłowo (pe)
Rekowo Lęborskie (po)
Reskowo (po)
Rębiechowo (po)
Rokitki Tczewskie (po)
Roszczyce (ład)
Rozajny Wielkie (st)
Rozłazino (po)
Róg (po+ład)
Różyny (po)
Rudnica (po+mij)
Rudniki (po)
Rumia (st)
Rumia Janowo (po)
Rumsko (po+ład)
Rybno Kaszubskie (po+podg+mij)
Ryczewo (pe)
Ryjewo (st)
Rytel (st)
Rytel Wieś (po)
Sadlinki (st)
Sąpolno Człuchowskie (po)
Siecie (po+ład)
Siemianice (po+ład)
Sierakowice (po+ład)
Sikorzyn (sth)
Silno (st)
Skarszewy (st)
Skarszów Dolny (po+ład)
Skorzewo (po)
Skowarcz (po)
Skowarcz (pe)
Skórcz (st)
Sławki (po)
Sławoszyno (po+ład)
Słonowice (po+ład)
Słosinko (po+ład)
Słupsk (st)
Słupsk Przymieście (po)
Słuszewo (po)
Smętowo (st)
Smołdzino (st)
Sobowidz (st)
Somonino (st)
Sopot (st)
Sopot Kamienny Potok (po)
Sopot Wyścigi (po)
Sopot Wyścigi (po)
Soszyca (st)
Stankowo (po)
Stara Jania (po+ład)
Stara Piła (po+ład)
Stare Pole (st)
Starnice (po+ład)
Starogard Gdański (st)
Starogard Gdański Przedmieście (po+ład)
Stary Dzierzgoń (sth)
Starzyński Dwór (po+ład)
Steknica (po+ład)
Stogi (po)
Stogi Malborskie (po)
Stojcino (po+ład)
Straszyn Prędzieszyn (po+ład)
Strzebielinko Lęborskie (po)
Strzebielino Morskie (st)
Strzelinko (po)
Strzyżyno Słupskie (po)
Studzienice (po)
Subkowy (st)
Swarożyn (st)
Swarzewo (po)
Swochowo (po)
Sycewice (po)
Szałamaje (po)
Szary Kierz (po+mij)
Szlachta (st)
Szlachta Zachód (podg)
Szpęgawsk (po)
Szpęgawsk (pb)
Szpital Prabuty ciepł. (bsz)
Szropy (po+ład)
Sztum (st)
Sztumska Wieś (po+ład)
Szymankowo (st)
Świetlikowo (pe)
Tartak Wejherowo drzew. (bsz)
Tawęcino (po)
Tczew (st)
Tczew Południe (podg)
Tczew Suchostrzygi (podg)
Tczew Wisła (podg)
Toliszczek (po)
Tralewo (po)
Tropy Igły (po)
Trzebiatkowa (st)
Tuchomie (st)
Tuchomko (po)
Tychnowy (stt)
Ugoszcz (po)
Ustka (po+ład)
Ustka Leśniczówka (po)
Waplewo Wielkie (st)
WBK 536 Królewo wojsk. (bsz)
WBK 837 Pieniężnica wojsk. (bsz)
WBK Bolszewo wojsk. (bsz)
Wdzydze (po+mij)
Wejherowo (st)
Wejherowo Cementownia (po)
Wejherowo Nanice (po)
Wejherowo Śmiechowo (po)
Wejherowo Śmiechowo (pe)
Wert (mij)
Widzino (po)
Wielka Wieś (Hel) (po)
Wielki Klincz (st)
Wierzchowo Człuchowskie (st)
Wieżyca (po)
Więckowy (po)
Wilkowo Kwidzyńskie (po+ład)
Wisła Most (rozj)
Wisła Most (podg)
Władysławowo (st)
Władysławowo Port (po)
Włynkowo (po)
Wojtal (po)
Wrząca Pomorska (po)
Wrzeście (st)
Wykosowo (po)
Wytowno (po+ład)
Zajączkowo Tczewskie (stt)
Zalesiczki (po)
Zalesie Słupskie (po)
Zamostne (po)
Zblewo (po+podt+ład)
Zelgoszcz (po)
Zielin Miastecki (po+ład)
Zwartowo (po)
Zwartówko (po+ład)
Żabno k/Chojnic (po)
Żabno k/Starogardu Gdańskiego (po)
Żelisławki (po)
Żelistrzewo (po+ład)
Żelkowo (st)
Żoruchowo (po)
Żukowo Wschodnie (st)
Żukowo Zachodnie (po+ład)
Żwirownia Dzierzgoń żwir. (bsz)


===== Punkty na linii wąskotorowej =====
Błotnik (po+ład)
Bogatka (po+ład)
Boręty (ład)
Boręty (po)
Brzózki (ład)
Bystra Gdańska (po+ład)
Bystrze (po+ład)
Bystrze Odgałęzienie I (rozj)
Bystrze Odgałęzienie II (rozj)
Cecenowo (po+ład)
Cedrowskie Pole (po)
Cedry Małe (po+ład)
Cedry Wielkie (sth)
Cegielnia Nowy Staw ceg. (bsz)
Chlebówka (ład)
Ciepłe (po+ład)
Cyganek (po)
Dąbrowa Gdańska (po+ład)
Dębina Gdańska (po+ład)
Dębina Odgałęzienie (rozj)
Długie Pole (po+ład)
Długie Pole Przystanek (po)
Dobrowo Gdańskie (po+ład)
Dominek Wąskotorowy (po+ład)
Dworek Żuławski (ład)
Dziewięć Włók (po)
Fabryka Krochmalu Słupsk spoż. (bsz)
Gdańsk Wąskotorowy (st)
Giemlice (st)
Glina (po)
Glina Przystanek (po)
Gniazdowo (po+ład)
Gniew Podzamcze (po+ład)
Gniew Przemieście (po)
Gniew Wąskotorowy (st)
Gniewskie Pole (po+ład)
Gniewskie Pole Działki (po)
Gniewskie Pole Kolonia (po)
Gnojewo (ład)
Grabiny Zameczek (po+ład)
Grabińskie Pole (po)
Grabowo Duże (po+ład)
Grabowo Małe (po+ład)
Grabówko Wąskotorowe (po+ład)
Grobelno (po+ład)
Gurcz (sth)
Janowo (po+ład)
Jantar (po+ład)
Jantar Leśniczówka (po)
Jantar Młyn (po)
Jantar Port (po)
Jeziernik (po+ład)
Jeziernik Północny (ład)
Jeziernik Środkowy (ład)
Jonaszewo (po+ład)
Junoszyno (po)
Kaczynos (po+ład)
Kaczynos Kolonia (po)
Kałdowo Cegielnia Wąskotorowa (ład)
Kamionka Gdańska (po+ład)
Kaniczki (po+ład)
Kaniczki Przystanek (po)
Kąty Rybackie (ład)
Kępno Słupskie Wąskotorowe (po)
Kłosowo Wąskotorowe (ład)
Kmiecin (po)
Kończewice (po+ład)
Kończewice Ładownia (ład)
Korzeniewo (po+ład)
Korzeniewo Cegielnia (po)
Koszwały (po)
Koszwały Pole (po)
Kościeleczki (ład)
Kramrowo (po)
Kraśniewo (po+ład)
Królewo (po+ład)
Królewo Dwór (po+ład)
Krynica Morska (ład)
Kwidzyn Wąskotorowy (ład)
Laski Gdańskie (ład)
Laski Odgałęzienie (rozj)
Lasowice Małe Gdańskie (po)
Lasowice P.G.R. (po+ład)
Lasowice Wielkie Gdańskie (po+ład)
Lewy Brzeg Wisły (po)
Lewy Brzeg Wisły (po+ład)
Lękwica (po+ład)
Lichnowy (st)
Lichnowy Odgałęzienie (rozj)
Lichnowy Wieś (po)
Lichnówki (po)
Lichnówki Odgałęzienie (rozj)
Lichnówki Pole (ład)
Lipianki (po)
Lipinka Gdańska (po)
Lipinka Kanał (ład)
Lisewo Wąskotorowe (st)
Lubieszewo Gdańskie (po)
Lubieszewo Mleczarnia (po+ład)
Lubstowo Gdańskie (po+ład)
Ładownia 1 (ład)
Malbork Kałdowo Wąskotorowe (st)
Malbork Wąskotorowy (st)
Małe Gronowo (po)
Mareza (st)
Martąg (ład)
Mątowy Małe (po+ład)
Mątowy Małe Ładownia (ład)
Mątowy Wielkie (po+ład)
Mątowy Wielkie Odgałęzienie I (rozj)
Mątowy Wielkie Odgałęzienie II (rozj)
Mątowy Wielkie Odgałęzienie II... (rozj)
Miejsce Historyczne 248/1 (mh)
Miejsce Historyczne 248/2 (mh)
Miejsce Historyczne 248/3 (mh)
Miejsce Historyczne 248/4 (mh)
Miejsce Historyczne 5001/1 (mh)
Miejsce Historyczne 5001/2 (mh)
Miejsce Historyczne 5011 (mh)
Miejsce Historyczne Brzeg (po+mij)
Miejsce Historyczne Jeziernik (po)
Miejsce Historyczne Lipinka (po+ład)
Miejsce Historyczne Mątowy Wie... (po+ład)
Miejsce Historyczne Miłoradz (po)
Miejsce Historyczne Obory (po+ład)
Mikoszewo (po)
Miłocin (po+ład)
Miłoradz (po+ład)
Miłoradz Odgałęzienie (rozj)
Myszewo (po)
Nebrowo Małe (po)
Nebrowo Wielkie (po+ład)
Nebrowo Wielkie Przystanek (po)
Niedźwiedzica (ład)
Nowa Cerkiew (po)
Nowa Kościelnica (ład)
Nowy Dwór Gdański Wąskotorowy (st)
Nowy Dwór Kwidzyński (po+ład)
Nowy Dwór Kwidzyński Tartak (po+ład)
Nowy Staw Odgałęzienie I (rozj)
Nowy Staw Odgałęzienie II (rozj)
Nowy Staw Wąskotorowy (st)
Nowy Staw Wąskotorowy (po)
Obory (po+ład)
Osice (po+ład)
Ostaszewo Żuławskie (st)
Ostatni Grosz (po+ład)
Palczewo (po)
Palczewo Ładownia (ład)
Parchowo (ład)
Parchowo Odgałęzienie (rozj)
Parszewo (ład)
Pastwa (po)
Pastwa Działki (po+ład)
Pastwa Południowa (po+ład)
Pastwa Północna (ład)
Piaski (po)
Piaski Gdańskie (posł+ład)
Pielica Odgałęzienie (rozj)
Pielica Pole (ład)
Pielica Wieś (ład)
Pogorzała (po+ład)
Pogorzała Kolonia (po+ład)
Pogorzała Ładownia (ład)
Pogorzała Odgałęzienie I (rozj)
Pogorzała Odgałęzienie II (rozj)
Pogorzała Wieś (po+ład)
Pogorzała Wieś Ładownia (po+ład)
Popowo (po)
Pordenowo (po)
Prawy Brzeg Wisły (po+mij)
Prawy Brzeg Wisły (po)
Przegalina (po+ład)
Przejazdowo (po+ład)
Przystanek 1 (po)
Przystanek 10 (po)
Przystanek 11 (po)
Przystanek 12 (po)
Przystanek 13 (po)
Przystanek 14 (ład)
Przystanek 2 (po)
Przystanek 3 (po)
Przystanek 4 (po)
Przystanek 5 (po)
Przystanek 6 (po)
Przystanek 7 (po)
Przystanek 8 (po)
Przystanek 9 (po)
Ptaszków (ład)
Rakowiska (po)
Rakowo (po)
Rusinowo Wąskotorowe (st)
Rybina (po+ład)
Ryczewo (po)
Siecie (po)
Skład Nowy Dwór Gdański (bsz)
Słupsk Przystanek Osobowy (po+mij)
Słupsk Wąskotorowy (st)
Solnica (po+ład)
Stara Kościelnica (ład)
Stara Kościelnica Pole (ład)
Stara Kościelnica Szosa (ład)
Stara Wisła (po+ład)
Stare Pole Wąskotorowe (st)
Stegna Gdańska (po+mij)
Stegna Morska (po)
Stegna PKS (po)
Stegna Pole (po)
Suchowo (po)
Suchy Dąb (po+ład)
Szaleniec (ład)
Szawałd Odgałęzienie (rozj)
Szawałd Pole (ład)
Szawałd Wieś (ład)
Szewce Gdańskie (po)
Szlagnowo (po+ład)
Szprudowo (ład)
Sztutowo (po+ład)
Sztutowo Muzeum (po)
Sztutowo Odgałęzienie (rozj)
Sztutowo Port (ład)
Świbno (po+ład)
Świerki Gdańskie (po+ład)
Świerki Ładownia (ład)
Świerki Odgałęzienie (rozj)
Świerki Pole (ład)
Świerki Wieś (ład)
Świetliki (po+ład)
Tragamin (po+ład)
Trampowo Odgałęzienie (rozj)
Trępnowy (po+ład)
Trępnowy Odgałęzienie (rozj)
Tropiszewo (ład)
Tropiszewo Odgałęzienie (rozj)
Trutnowy (po+ład)
Tuja (po)
Tuja Mleczarnia (po)
Tujsk (po+ład)
Tujskie Pole (po)
Wężownica (po)
Wielkie Gronowo (po+ład)
Wielkie Gronowo Przystanek (po)
Wielkie Walichnowy (st)
Wiślina (po+ład)
Wiśliny (po)
Wolinia (po+ład)
Wróblewo Gdańskie (po)
Wykosowo (po)
Żelazo (po+ład)
Żuławki Południowe (ład)
Żuławki Północne (ład)
Zdjęcia Dokumentacja fotograficzna dla 1 z 816 punktów

ATLAS KOLEJOWY POLSKI i CZECH • ISSN 2391-4793 • www.atlaskolejowy.net • Copyright © 2005-2017 H.Waguła & S.Fedorowicz • On-Line: 21 (6876885 / 8544 / 5461 / 1546 / 4448.18)